22 خرداد 1397

معرفی فروشگاه موتورآلات صنعتی و کشاورزی داداشی

فروشگاه موتورآلات صنعتی و کشاورزی داداشی با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت و تجربه در این عرصه، با ارائه طیفی وسیع از کالاهای صنعتی و کشاورزی مختلف از قبیل انواع الکتروموتورهای تکفاز و سه فاز، پمپ های خانگی، و شناورهای چاه­های کم عمق، نیمه عمیق و عمیق، تجربه یک خرید قابل اطمینان، بانازلترین قیمت و رعایت حقوق مشتری و پشتیبانی فنی را در ذهن مشتریان تداعی می کند.

رعایت حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری، تضمین اصل بودن کالاها و ارائه تجهیزات با کمترین قیمت همزمان با رعایت کیفیت، سه اصل اساسی این فروشگاه از بدو تاسیس است که از زمان تاسیس تاکنون سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و همواره خود را مکلف به رعایت آنها می داند.

چشم انداز این فروشگاه، تبدیل شدن به فروشگاه برتر کشور در حوزه فروش موتورآلات کشاورزی و صنعتی است به عنوان فروشگاه معتبر و شناخته شده در تامین و توزیع محصولات با کیفیت فعالیت می کند و رابطه پایداری با تامین کنندگان و مشتریان خود دارد. امیدواریم با رعایت مستمر اصول فوق و با ایجاد اعتماد و حمایت مشتریان بتوانیم هرساله بازار جدیدی را در فروش تجهیزات صنعتی و کشاورزی در سراسر کشور به دایره فعالیت خود بیافزاییم.

 

تعداد بازدید : 438